cis_lapy_logo
mops_lapy_logo
vita_familiae_lapy_logo
Witamy na naszej stronie
Centrum Integracji Społecznej "Przystań" w Łapach realizuje Projekt, którego celem jest zwiększenie szans na zatrudnienie na otwartym rynku pracy mieszkańców Miasta i Gminy Łapy poprzez zatrudnienie socjalne. Zachęcamy  do zapoznania się z Projektem i działalnością Centrum oraz zapraszamy do kontaktu i współpracy.
Rekrutacja

REKRUTACJA LISTOPAD 2015 R. 

Centrum Integracji Społecznej PRZYSTAŃ w Łapach ogłasza nabór nowych Uczestników do zajęć w ramach prowadzonej reintegracji społecznej i zawodowej.

Do udziału zapraszamy niezatrudnionych mieszkańców Miasta i Gminy Łapy w wieku aktywności zawodowej (18-64 lat; m.in. osoby bezrobotne, niepełnosprawne, opuszczające zakłady karne, doświadczające trudności wychowawczych).

W celu zgłoszenia się do uczestnictwa należy złożyć wypełniony kwestionariusz kandydata.  Kwestionariusze  dostępne są  w siedzibie Centrum przy ul. Leśnikowskiej 54 (dawny budynek MOPS) oraz na stronie internetowej Centrum poniżej. 

Na zgłoszenia czekamy do 31.01.2016 roku.

Złóż kwestionariusz już dziś!

 
 
 
Rekrutacja do I edycji (XII 2012 - XI 2013)

Rekrutacja do I edycji prowadzona była już od sierpnia 2012 r. do końca listopada 2012 r. W tym czasie odbywała się intensywna kampania informacja poprzez ulotki, plakaty, ogłoszenia w „Gazecie Łapskiej”, ogłoszenia parafialne (m.in. w biuletynie parafii pw. Św. Krzyża), na bilbordzie w centrum Łap, przez pracowników i współpracowników CIS oraz pracowników (zwłaszcza pracowników socjalnych) MOPS i in. Także przez publikowane artykuły w prasie regionalnej. Do Centrum zgłosiło się ok. 90 kandydatów, z czego wybranych zostało 20.

Rekrutacja do II edycji (XII 2013 - XI 2014)

Rekrutacja do II edycji została przeprowadzona w miesiącach październik-listopad 2013 r., przy czym wnioski nalezało składać do 31 października,  wypełniając odpowiedni formularz, dostępny na naszej stronie (poniżej) lub w biurze CIS w Łapach przy ul. Leśnikowskiej 54.


Aktualizacja: 2015-12-08
Siedziba CIS w Łapach
adres
ul. Chełmońskiego 2
18-100 Łapy
Udzielamy także informacji
telefon
tel. 691 533 804
email
e-mail: biuro@cislapy.pl
Podoba Ci się artykuł, poleć innym!