cis_lapy_logo
mops_lapy_logo
vita_familiae_lapy_logo
Witamy na naszej stronie
Centrum Integracji Społecznej "Przystań" w Łapach realizuje Projekt, którego celem jest zwiększenie szans na zatrudnienie na otwartym rynku pracy mieszkańców Miasta i Gminy Łapy poprzez zatrudnienie socjalne. Zachęcamy  do zapoznania się z Projektem i działalnością Centrum oraz zapraszamy do kontaktu i współpracy.
„Poranny” o CIS
2012-10-03
Kurier Poranny (27.09.2012) opublikował artykuł J. Januszkiewicz „Łapy mają Centrum Integracji Społecznej”, informujący o powstaniu CIS w Łapach i programie wsparcia dla co najmniej 40 bezrobotnych w okresie trwania dwuletniego Projektu.

Wypowiadający się w artykule Ks. kan. Krzysztof Jurczak, Proboszcz parafii pw. Św. Krzyża, pokreślił, że w Łapach wiele osób do tej pory nie może znaleźć pracy. Dlatego wraz z dyrekcją Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Łapach wpadł na pomysł utworzenia Centrum Integracji Społecznej "Przystań". Celem Centrum jest aktywizacja osób bezrobotnych oraz nieaktywnych zawodowo. I udało się. Urząd Marszałkowski przyznał ponad dwa miliony złotych dotacji.

 

Kurier Poranny – link

poranny_jpg.jpg
Aktualizacja: 2013-03-06
Siedziba CIS w Łapach
adres
ul. Chełmońskiego 2
18-100 Łapy
Udzielamy także informacji
telefon
tel. 691 533 804
email
e-mail: biuro@cislapy.pl
Podoba Ci się artykuł, poleć innym!