cis_lapy_logo
mops_lapy_logo
vita_familiae_lapy_logo
Witamy na naszej stronie
Centrum Integracji Społecznej "Przystań" w Łapach realizuje Projekt, którego celem jest zwiększenie szans na zatrudnienie na otwartym rynku pracy mieszkańców Miasta i Gminy Łapy poprzez zatrudnienie socjalne. Zachęcamy  do zapoznania się z Projektem i działalnością Centrum oraz zapraszamy do kontaktu i współpracy.
Wywiad z Ks. K. Jurczakiem, Prezesem Fundacji Vita Familiae
2012-08-28
W sierpniowym numerze łapskiego miesięcznika ukazał się wywiad z Ks. Kan. Krzysztofem Jurczakiem – Prezesem Fundacji Vita Familiae w Łomży, tworzącej Centrum Integracji Społecznej „PRZYSTAŃ” w Łapach.

 Ks. K. Jurczak, dziekan i  proboszcz Parafii pw. Św. Krzyża w Łapach, wyjaśnia, skąd wziął się pomysł utworzenia łapskiego Centrum Integracji Społecznej i dlaczego jest ono szansą dla osób pozostających bez pracy oraz podkreśla, jak bardzo ważna jest aktywizacja osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo, napotykających trudności ze znalezieniem pracy. W wywiadzie mowa jest także o podstawowych założeniach Centrum, o unijnym wsparciu  finansowym Projektu (Fundacja na ten cel otrzymała ponad 2 mln zł) oraz o przygotowywanej rekrutacji uczestników. Swój Projekt Fundacja będzie realizowała w partnerstwie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Łapach przez dwa lata w dwóch rocznych edycjach.

gaz_08-383_jpg.jpg
Aktualizacja: 2013-03-06
Siedziba CIS w Łapach
adres
ul. Chełmońskiego 2
18-100 Łapy
Udzielamy także informacji
telefon
tel. 691 533 804
email
e-mail: biuro@cislapy.pl
Podoba Ci się artykuł, poleć innym!