cis_lapy_logo
mops_lapy_logo
vita_familiae_lapy_logo
Witamy na naszej stronie
Centrum Integracji Społecznej "Przystań" w Łapach realizuje Projekt, którego celem jest zwiększenie szans na zatrudnienie na otwartym rynku pracy mieszkańców Miasta i Gminy Łapy poprzez zatrudnienie socjalne. Zachęcamy  do zapoznania się z Projektem i działalnością Centrum oraz zapraszamy do kontaktu i współpracy.
Wywiad w „Gazecie Łapskiej”
2012-12-15
W grudniowym numerze „Gazety Łapskiej” opublikowana została rozmowa o Centrum Integracji Społecznej „Przystań” (CIS) z Katarzyną Żukowską-Koc, koordynatorem Projektu. Wcześniej, w sierpniowym numerze „Gazety”, na temat Centrum wypowiadał się Ks. Krzysztof Jurczak, Proboszcz Parafii pw. Św. Krzyża, Prezes Fundacji, która założyła i prowadzi CIS.

Teraz K. Żukowska-Koc mówi o tym, jak przebiegała rekrutacja do Centrum,  a następnie jak z licznej grupy chętnych (niemal 90 kandydatów) dokonano wyboru pierwszej „dwudziestki” Uczestników, a także o odpowiada na pytanie o specyfikę CIS-ów, które w oparciu o ustawę o zatrudnieniu socjalnym prowadzą  swoją działalność. Ogromnym wsparciem w tym dziele jest pozyskanie środków unijnych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, dzięki czemu w ogóle CIS w Łapach mógł zaistnieć. Ważne jest także wsparcie wielu życzliwych osób i instytucji. (Tekst wywiadu poniżej).

 


Aktualizacja: 2013-03-06
Siedziba CIS w Łapach
adres
ul. Chełmońskiego 2
18-100 Łapy
Udzielamy także informacji
telefon
tel. 691 533 804
email
e-mail: biuro@cislapy.pl
Podoba Ci się artykuł, poleć innym!